ВІТАЮ ВАС НА МОЄМУ БЛОЗІ! ТУТ ВИ ЗНАЙДЕТЕ БАГАТО ІНФОРМАЦІЇ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ МАТЕМАТИКИ, УЧНІВ ТА БАТЬКІВ. НАДІЮСЯ, ЩО ВАМ СПОДОБАЄТЬСЯ. ЛАСКАВО ПРОШУ!

КОРОТКИЙ МАТЕМАТИЧНИЙ ДОВІДНИК

Презентації до уроків

Презентація до уроку "Застосування похідної" в 11 класі з алгебри
До вашої уваги розробка уроку з алгебри і початків аналізу 11 клас. Він спрямований на вирішення наступних завдань:  повторення, узагальнення та систематизація знань, умінь і навичок учнів. Конспект уроку містить індивідуальні завдання для учнів, тестові завдання, історичну довідку. Похідна, як засіб опису фізичних та геометричних явищ,  стала необхідна майже кожній людині. Показано застосування похідної у фізиці, геометрії, в різних сферах життя людини. Розробка супроводжується  презентацією.

Презентація "Визначні математики" для позакласної роботи
Презентація підвищує інтерес до математики, а також розширює світогляд учнів і поглиблює їх знання про історичні факти деяких визначних математиків. Можна використати при проведенні математичних тижнів, позакласних годин про математику.

Презентація до уроку "Застосування формул скороченого множення" у 7 кл. з алгебри
Урок "Застосування формул скороченого множення" – один із заключних уроків цілої теми, метою якого є повторення, розширення і поглиблення знань учнів.  Формули скороченого множення застосовуються  в алгебрі  для швидкого отримання результату деяких алгебраїчних виразів.  Завдання на різних етапах уроку змінюються і за змістом, і за складністю, і за напрямком, але підібрані з урахуванням індивідуальних особливостей  учнів.  Ці формули рекомендується знати напам'ять, оскільки вони часто застосовуються при розв’язуванні  задач та рівнянь  математики. Урок супроводжується презентацією.

Презентація до уроку "Розв'язування систем лінійних нерівностей" у 9 класі з алгебри
На уроці систематизації та узагальнення показано різні інноваційні методи роботи: мозковий штурм, створення ситуації, "незакінчені речення",  застосовано технологію критичного мислення, ігрову технологію. Форми роботи супроводжуються презентацією.

Презентація до 1 уроку "Ми нація єдина..."
Урок розширює знання учнів про фрагменти з історії України,  культурну спадщину Батьківщини. Виховує патріотичний дух у кожного громадянина,  культуру взаємовідносин між людьми у щоденному житті, повагу до традицій і звичаїв.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ "ГРАФІКИ ФУНКЦІЙ"
Відеопрезентація "Математика навколо нас"Відеопрезентація до теми: "Елементарні геометричні фігури та їх властивості". Геометрія, 7кл.
Відеопрезентація до теми "Взаємне розміщення 
прямих на площині". Геометрія, 7 кл.ВІДЕОПРЕЗЕНТАЦІЯ ДО ТЕМИ 
"ОЗНАКИ РІВНОСТІ ТРИКУТНИКІВ". 
ГЕОМЕТРІЯ, 7 КЛ.Відеопрезентація до теми "Властивості трикутників. Рівність прямокутних трикутників"
Геометрія, 7 клас

Відеопрезентація "Відомі українські математики"Відеопрезентація "Функції та їх графіки навколо нас"Презентація  "Трикутники. Ознаки рівності трикутників"

Немає коментарів:

Дописати коментар